مشاوره ریسک و خدمات IPS

اطلاعات تماس

تماس با ما

36633976 - 025

ایمیل به ما

fxnba@yahoo.com

همراه

09100110014

آدرس

قم میدان شهرداری ورودی بلوار هفتم تیر سمت راست گروه خدمات مالی و سرمایه گذاری تجارت نوین
کدپستی: 13194-37199

مدیریت ریسک شامل فرایند شناسایی، ارزیابی و کنترل تهدیدات برای سرمایه و درآمد اشخاص و سازمانها است. این تهدیدات یا ریسکها می توانند ناشی از طیف گسترده ای از عوامل، از جمله عدم اطمینان مالی، بدهی های مالی، خطاهای مدیریت استراتژیک و غیره باشند. برای کنترل و مدیریت این ریسکها یک برنامه ریزی مدیریت ریسک برای شناسایی و کنترل تهدیدات موثر بر دارایی ها لازم است.
هر کسب و کار یا بنگاه اقتصادی با ریسکهای مختلف مالی روبروست که می توانند منجر به ایجاد هزینه های گزاف و یا حتی شکست و بسته شدن دائمی سازمان شوند.
مدیریت ریسک این امکان را می دهد که با شناسایی و مدیریت ریسکهای مالی احتمالی به اشخاص و بنگاه های اقتصادی کمک شود تا قبل از وقوع خسارات غیر قابل جبران ناشی از آنها، نسبت به پیشگیری از آنها اقدام شود.

اهمیت و مزایای مشاوره ریسک:

با مشاوره و اجرای یک برنامه مدیریت ریسک و در نظر گرفتن ریسکها و رویدادهای مختلف احتمالی قبل از وقوع، یک فرد یا سازمان می تواند موفق به صرفه جویی در هزینه ها و محافظت از دارایی های خود شود. این امر به این دلیل است که یک برنامه مدیریت ریسک قوی کمک می کند تا روشهای موثری برای جلوگیری یا به حداقل رساندن آسیبهای احتمالی ریسکها به دارایی ها به کار گرفته شود.
این توانایی در درک و مدیریت ریسک، اشخاص و سازمانها را قادر می سازد تا در تصمیمات تجاری و سرمایه گذاری خود اعتماد به نفس بیشتری داشته و با خیالی آسوده و آرامش بیشتر به اهداف مالی خود برسند.

گروه خدمات مالی و سرمایه گذاری تجارت نوین با همکاری تیم تخصصی خود در زمینه شناسایی و مدیریت ریسکهای مالی در حوزه بورس و سرمایه گذاری، آماده ارائه خدمات مشاوره ریسک به مشتریان عزیز می باشد

مشاوره و مدیریت ریسک

متقاضیان عزیز جهت دریافت خدمات مشاوره و مدیریت ریسک می توانند با ما تماس گرفته تا در خصوص جلسات حضوری با شما، هماهنگی های لازم انجام شود.
موفقیت در سرمایه گذاری را با ما تجربه کنید
025-36633976
قم میدان شهرداری ورودی بلوار هفتم تیر گروه خدمات مالی و سرمایه گذاری تجارت نوین

مطالب اخیر

خبرنامه

ارائه خدمات کامل در حوزه بورس و بازار سرمایه خدمات آموزشی خدمات کارگزاری خدمات مشاوره ای خدمات مدیریت دارایی